Sakıncalı Piyade'den

YAZIK... ÇOK YAZIK...

Sakıncalı Piyade'den / Tecahül-i Ârif
3 Ekim 2017 Salı 18:45

YAZIK... ÇOK YAZIK...

İyi oku Hüseyin Uysal!
Belediyeciliği,
Muhterem eşini makam arabasıyla gezdirmek,
Ona bile koruma tahsis etmek olarak görebilirsin.
Hatta,
Sevgili oğlunun,
İzzet Baysal Üniversitesi'nden Bülent Ecevit Üniversitesi'ne tayini konusunda da nüfuzunu (!) kullanabilirsin.
Sen bu memlekete,
Cami de yapabilirsin.
Hatta milleti ayakta uyutup,
O koskoca caminin ödeneğinin Cumhurbaşkanlığınca karşılanacağı yalanı ile ancak birilerini kandırabilirsin.
Ama,
İnadın yüzünden,
Sırf cami yapımını siyasi şov malzemesi yapmak uğruna, bu belediyeyi 80 milyon liralık bir ek banka borcunun altına sokamazsın.
Adama çüş, derler.
Ayıp, derler.
Yahu senin belediye olarak bütçen ne kadar?
Ereğli'ye ihanet içindesin.
Giderken tonla borç bırakıp bu kentten kaçmanın anlamı nedir?
Yazık.
Çok yazık.
Mahvettin Ereğli'yi.
Maalesef mahvettin.
Teşkilatını da mahvettin,
AKP Meclis Grubu'nun prestijini de.

 

Yorumlar
 • Akçakese
  3 Ekim 2017 Salı 20:32

  Ayrıca, bir bok bildiğin olmadığı halde böyle salak salak cümleleri yorum diye yazıyorsun ya, senin gibilere tav oluyor insan. La oğlum süs havuzunu nerede okudun da bana havuzdan bahsediyorsun sen. Komik adam. Cagilliğin sınırı olmaz da salaklığının sınırını koy be müslüman. Gece gece güldürme kendine.

 • Akçakese
  3 Ekim 2017 Salı 20:29

  Hakancığım, sanırım rakam senin de gözlerini bozdu. 8 milyon borçlanma istemiyor muhterem reisin. 80 milyon istiyor. Seslinin döneminden kalan borçsa meselen, kurumlar baki kişiler geçicidir. İstersen o borcu belediye ödemesin de sen öde. Bak bu halk Seslinin 8 milyonluk borcunu öder de sen Uysal'ın 100 milyonu aşan borcunu, bilmem nereni satsan sa ödeyemezsin. Sorun bu cancağızım.

 • Hakan
  3 Ekim 2017 Salı 19:06

  Hahahaha.Altan bey bu adam Murat Sesli döneminin asfalt borçlarını bile ödüyor.3 yılda geçmişin 20 milyon Tl borcunu ödeyen belediye 8 milyon borçlanmışsa ne olmuş.Kusura bakma bu memlekete meydan, havuz yapılmasına niye karşısınız.Sus havuzuna evet , yüzme havuzuna hayır mi yoksa ,ihanetmis hadi ordan

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz