ULUPINAR, BİR ORADA, BİR BURADA

15 Eylül 2017 Cuma 19:02

ULUPINAR, BİR ORADA, BİR BURADA

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Hakkâri Şemdinli’ de 2016 yılının Ağustos ayında hain teröristlerce şehit edilen Kerim Keçeci’ nin babası Naim Keçeci, kardeşi Mustafa Keçeci ve Mehmet Ali Koca ile beraber Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Karabay’ ı ziyaret ettiler.


Ulupınar, bakan yardımcısı Karabay’a şehit ailelerinin taleplerini aktardı. Görüşme esnasında şehit Kerim Keçeci’ nin ailesinin istekleri de dile getirildi. Bakan Yardımcısı şehit yakınlarının talepleri ile bakanlık olarak en üst düzeyde ilgileneceklerini belirtti. Özcan Ulupınar’ da vatan için millet için canlarını veren şehitlerimize ve onları yetiştiren yakınlarına her daim hizmetkâr olacaklarını, şehitlerimizi minnet ve şükranla yâd ettiklerini ifade etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz