ŞEREF VERDİLER

31 Aralık 2021 Cuma 15:39

ŞEREF VERDİLER

26 Aralık tarihinden itibaren yeni çalışma ofisinde çalışmalarını sürdüren Sakıncalı Piyade'ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana firmamıza manen en büyük desteklerden birini veren Dost Meclisi'nin gerçek sahiplerinden Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak İl Genel Meclis Üyesi ve Zonguldak İl Genel Meclisi'nin Başkan Vekili Ali Kemal Karaca ile partinin Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Duman Sakıncalı Piyade'yi ziyaret etti. 

Yaklaşık yarım saat süren ziyarette Karaca ve Duman, Genel Yayın Yönetmenimiz Altan Akçakese ile gçrüş alışverişinde bulunarak yeni ofisin hayırlar getirmesi temennisinde bulundular. 

Partinin İlçe Başkanı Saffet Bozkurt'un da selamlarını ileten ikili, kurulduğu günden bu yana doğruları anlatmayı ve halkın her kesiminin sesi olmayı şiar edinen bir çalışma anlayışı güden Sakıncalı Piyade'nin yeni dönemde de bu vasfını sürdüreceğine emin olduklarını ifade ettiler. Karaca ve Duman ziyaretlerinin anısına Sakıncalı Piyade'ye bir duvar saati hediye ettiler. Akçakese de anlamlı ziyaretlerinden dolayı Ali Kemal Karaca ve Yalçın Duman'a teşekkür etti.