SANAYİ SİTESİ'NDE ÇALIŞMALARA BAŞLANDI

3 Nisan 2021 Cumartesi 13:58

Alaplı Belediyesi Basın Bürosu

SANAYİ SİTESİ'NDE ÇALIŞMALARA BAŞLANDI

Alaplı Belediyesi, Küçük Sanayi Sitesinde altyapı ve beton yol kaplama çalışmalarına başladı.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, çalışmaları yerinde inceleyerek sanayi esnafına yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Tekin, “Küçük Sanayi sitesi esnafının sıkıntılarını çok iyi bildiklerini esnaflarımızı bu sıkıntılardan kurtarmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

Daha önce sanayi sitesinin en üst 5nolu caddesinde altyapı ve beton kaplama çalışmaları yaptıklarını ifade eden Tekin,şunları söyledi:
“ Küçük Sanayi Sitesi 4nolu cami sokakta iç yollarda altyapı ve beton kaplama çalışmalarına başladık. Bundan önce, sanayinin en üst 5nolu caddesinde altyapı ve beton kaplama çalışması yapmıştık. Şuanda orada hiçbir sıkıntı kalmadı. Ekiplerimiz hafta sonu itibariyle 4nolu cami sokakta iç yollarda çalışmalara başladı. Öncelikle eski zemini iş makinelerimizle birlikte sökerek kaldırıyoruz. Ardından altyapısını yapacağız ve son olarak ta yolu beton kaplayarak hizmete açacağız.” dedi.

Tekin, Belediye olarak bir yandan Koronavirüs (COVID-19) saygını ile mücadele ederken bir yandan da plan ve program dahilinde Belediyemizin asli görevlerini aksatmadan sürdürdüklerini sözlerine ekledi.