RÜZGAR GİBİ GELDİ RÜZGAR GİBİ GİTTİ

11 Haziran 2021 Cuma 21:11

RÜZGAR GİBİ GELDİ RÜZGAR GİBİ GİTTİ

Bir süredir sürdürdüğü Türkiye turu kapsamında 11 Haziran Cuma günü Zonguldak’a gelen ve önce Gökçebey ardından da Merkez İlçe ve Kozlu’yu ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, günün ikindi saatlerinde de Karadeniz Ereğli’ye geldi.

Kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan Meral Akşener ve beraberindekiler, esnaf ziyaretlerinin ardından İnönü Parkı’nda halkla ve gazetecilerle buluştu. Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, çok sayıda ilçe örgütü yöneticisi ve bazı partili Belediye Meclis Üyeleri’nin de katılarak destek verdikleri ziyaret programında fırsat buldukça gazetecilerin sorularını da yanıtlamaya gayret eden Akşener, Ereğli’de kendisine gösterilen ilgiden mutlu olduğunu söyledi.

Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, Zonguldak’tan gelen takviye ekiplerle birlikte geniş güvenlik önlemleri aldığı ziyaretler sırasında Ereğlili vatandaşların İYİ Parti Genel Başkanı’na yoğun ilgi gösterdikleri gözlendi. Akşener’in esnaf ziyaretleri sırasında kısa süreli izdiham yaşandı. Bu arada İYİ Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Evrim Balbaloğlu, CHP Karadeniz Ereğli İlçe Örgütü Kadın Kolu yöneticileri ve bazı vatandaşlar Akşener’e çiçek takdim ederken, İnönü Parkı’ndaki buluşmaya eşi Neriman Posbıyık ile birlikte katılan Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık da eşi ile birlikte Genel Başkan Akşener’e çiçek Ereğli’ye özgü çeşitli hediyeler takdim etti.