PALAMUT UCUZLADI

2 Ekim 2017 Pazartesi 11:42

haberler.com

PALAMUT UCUZLADI

Karadeniz'de havaların soğumasıyla birlikte denize açılan balıkçı tekneleri palamut dolu kasalarla geri döndükleri ve palamudun tanesinin 5 TL'ye düştüğü bildirildi.

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde sandallarla Karadeniz'e açılan balıkçılar, kasalarca dolu palamutla geri döndüler. Balıkçılar, Karadeniz'de palamut balığının çok olduğunu ancak poyraz rüzgarları nedeniyle denize açılamadıklarını söylediler.  Bu yıl palamudun bol olduğu, geçen hafta 15 liraya satılan balığın bugün balıkçı tezgahlarında 5 lira fiyatla satıldığı kaydedildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz