Sakıncalı Piyade'den

KALDIRIM

Sakıncalı Piyade'den / Tariz
30 Temmuz 2017 Pazar 20:26

KALDIRIM

İşte çalışkan belediyemizin 21. yüzyıldaki büyük eseri. Bu kadar yoğun bir bölgeye yaptıkları kaldırım kimi yerlerde bir kişinin geçebileceği kadar. Sırf park parası kazanmak için parkı kaldırmayıp kaldırımı yarı yarıya küçülttüler.

(Yer: Orhan Gazi Cad.)

Hüseyin UZUN

SOSYAL MEDYADAN...

Yorumlar
  • sercan derli
    26 Eylül 2017 Salı 17:23

    bu kadar çirkin yapılmış özen ve itinadan uzak, ama maddi olarak fahiş fiyata malolmuş bir eser.yazık ki yazık paralarımıza.yine zengin ettik birilerini.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz