FLAŞ... FLAŞ... FLAŞ...

29 Eylül 2017 Cuma 03:19

FLAŞ... FLAŞ... FLAŞ...

Bu fırsat kaçmaz...

Ereğli'de, üniversite hazırlık kursuna gidemeyen öğrenci kalmayacak.
YGS ve LYS hazırlık kursları, yıllık sadece 3 bin 500 lira...
Ve uygun ödeme koşullarıyla...
Evet, yanlış okumadınız.

1974’ ten günümüze Türkiye’ de Milli Eğitimin köklü kuruluşu Kavram Eğitim Kurumları, YGS – LYS maratonlarına hazırlanan öğrencilerin yanı sıra, 9-10- 11. Sınıf  öğrencileri için hazırlık programları ile Ereğli’ de de adından söz ettiriyor.
Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Kavram Özel Öğretim Kurs Merkezi, ücretsiz tanıtım derslerine öğrencileri ve üniversite adaylarını bekliyor.
Kavram Özel Öğretim Kursu Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı No: 40/ A'da...
Telefonları, 0372 319 23 33, 0553 026 85 45.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz