EYLEM ERTUĞRUL DOST MECLİSİ'NDE

13 Aralık 2019 Cuma 00:55

EYLEM ERTUĞRUL DOST MECLİSİ'NDE

2018 yılının Ekim ayından sonra uzun süre vekil ilçe başkanlarına teslim edildikten sonra son olarak da atama yönetimle yoluna devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Örgütü'nde, atama yönetimin başındaki isim olan Eylem Ertuğ Ertuğrul, canlı yayında konuğumuz oluyor.

22 Aralık günü genel kurulunu gerçekleştirecek olan örgütte özellikle dört mahalle için yapılan delege seçimlerinde adı sıkça telaffuz edilen ve genel kurulda en şanslı başkan adayı olarak kabul edilen Ertuğrul, 13 Aralık Cuma günü, sosyal medyanın en çok izlenen tartışma programlarından biri olan Dost Meclisi'nde Sakıncalı Piyade'nin konuğu olacak.

20.00'de başlayacak ve Youtube üzerinden yayın yapan A Medya TV'den canlı yayınlanacak programda CHP İlçe Başkanı siyasî yaşamı ve hedefleri hakkında yöneltilecek sorulara yanıt verecek. Program sırasında kanala abone olan izleyicilerimiz Ertuğrul'a sorularını iletebilecek.

14 Aralık Cumartesi günü düzenlenecek bir toplantı ile, ilçe başkan adaylığını açıklayacağı kaydedilen Ertuğrul'un programda, adaylığı ile ilgili sorulara da yanıt vermesi bekleniyor.