ERTUĞRUL'DAN "KURABİYELİ" METAFOR

23 Mayıs 2021 Pazar 21:40

ERTUĞRUL'DAN "KURABİYELİ" METAFOR

Sedat Peker'in birbiri ardına yayımladığı videolarla gündeme gelen iddialara her videoda başka başka iddialar eklenirken, 23 Mayıs Pazar sabahı paylaşın yedinci ve son videoda Peker'in eski başbakanlardan Binali Yıldırım'ın oğlu Erkan Yıldırım'ın adını da Venezuela'ya kadar uzanan yeni kokain trafiğine dahil etmesi yepyeni bir tartışma konusunu gündeme getirdi. Ülkenin her yerleşim biriminden, Peker'in açıklamaları doğrutusunda iktidar partisine yoğun eleştiri yapılırken, partinin Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Eylem Ertuğ Ertuğrul da sosyal medya hesabından metaforik bir paylaşım yaptı. Paylaşımını kurabiye fotoğrafı ile birlikte yapan Ertuğrul şu cümlelere yer verdi:

Pek gıda paylaşmam ; sonuçta olan var, olmayan var….ama bu akşam hanım mis gibi peynirli pudra şekerli kurabiye yapmış, ellerine sağlık. Çayla çok güzel gitti elhamdülillah..
Lezzetinin sırrını soran olursa ; Venezuela’dan getirtilen peynir kullandık, üstüne de pudra şekeri!!!! döktük nefis oldu. Kurabiyeyi tüketince bir rahatlama geldi, kafamız güzel oldu…
Milletin rakısına kafayı takanlar asıl kafayı Venezuela kökenli pudra şekeriyle yapıyormuş, öğrenmiş olduk.
#venezuelapeyniri#kokaindeğilpudraşekeri