EREĞLİ TARİHİNDE BU KADAR İŞGÜZARLIK GÖRÜLMEDİ

6 Ekim 2017 Cuma 11:41

EREĞLİ TARİHİNDE BU KADAR İŞGÜZARLIK GÖRÜLMEDİ

Karadeniz Ereğli'nin basiretsiz ve bir o kadar da başarısız Belediye Reisi Mütehassıs Tabip Hüseyin Uysal'ın, Kent Meydanı'na yapılacak cami ve o cami için talep ettiği yüklü kredi için inadı, meclis toplantılarının uzadıkça uzamasına sebep oluyor.

Kdz.Ereğli Belediye Meclisi, Ayhan Atay başkanlığında Ekim ayı üçüncü oturumunu gerçekleştirdi.

Hüseyin Uysal'ın şehir dışında olması nedeniyle Atay'ın başkanlık yaptığı meclis, 'Kdz.Ereğli Belediyesi Tente ve Sundurmalar hakkında usul ve esaslara uygulama yönetmeliğine ait komisyon raporunu' görüşerek kabul etti.

Tek maddenin görüşüldüğü meclis Pazartesi günü gündemdeki diğer maddeleri görüşecek.

Yorumlar
 • Akçakese
  6 Ekim 2017 Cuma 14:51

  Hakan çok mu zoruna gitti beni gördüğün yerler. Oğlum bu kadar zoruna gidiyorsa neden adam olupç delikanlı olup karşıma çıkmıyorsun? Senin adını zikrettiğin adamlarla benim dostluğuma gelince, senin çapın onu sorgulamaya yetmez be oğlum. Sen önce adam olacaksın, bana yazarken babandan aldığın adla yazacaksın. Puşt nerede göründüğümü senin gibi zavallılara soracak olsaydık bugün sen adam olurdun ben seni takip ederdim.

 • Hakan
  6 Ekim 2017 Cuma 14:31

  Akp karşıtısın ama maşallah Uysal muhalifi AKP li Yusuf ve Mehmet abinden sonra, Şentürk, Mazlum , Dinç cide oldun demek ki :) hadi hayırlısı. Bu arada seni çok sık Devrek yol ayrımındaki petrol ofisinin oralarda görüyorum hayırdır..?

 • Akçakese
  6 Ekim 2017 Cuma 13:38

  Hakancığım, o komisyonun neden karar alamadığını en iyi bilenlerden birisin aslında da işine gelmiyordur bunu dillendirmek. Sence bunca borcun altına girip girmeme gibi bir konu 2 saatlik toplantıda bağıtlanır mı? Şentürk, Mazlum ve Dinç üzerindeki baskıları sen benden daha iyi bilirsin. Şimdi söyletme beni. Mahcup etmeyeyim.

 • Hakan
  6 Ekim 2017 Cuma 11:54

  Altancım biz ne uzayan meclisler gördük bu memlekette.Madem gazetecisin yazsana komisyon evet ya da hayır diye niye karar alamıyor. Onlar karar almadığı için meclis uzuyor diye..

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz