DOSTUMUZDAN DOSTLUK ZİYARETİ

5 Ocak 2022 Çarşamba 20:01

DOSTUMUZDAN DOSTLUK ZİYARETİ

Zonguldak basını dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan ve camianın değerlerinden, TRT Zonguldak Muhabiri, Z Haber İmtiyaz Sahibi Atilla Öksüz Sakıncalı Piyade'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kıyıcak Mahallesi sınırları içindeki atık değerlendirme tesisi ile ilgili haber yapmak amacıyla geldiği Karadeniz Ereğli'de sabah saatlerinde kuruluşumuzu ziyaret eden Öksüz, Altan Akçakese ile bir süre görüş alışverişinde bulundu. Sakıncalı Piyade'nin gelecek planlamaları ile ilgili fikirlerini paylaşarak katkılarda bulunan Öksüz, yeni dönemin Ereğli basını ve Sakıncalı Piyade için hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. 

Öksüz'ün ziyaretiyle ilgili Akçakese'nin değerlendirmesi ise şöyle:

"Yılların bugünlere taşıdığı kadim dostluklardan birinin mimarı olan kıymetli üstadımız Atilla Öksüz'ün nezaket dolu ziyareti beni çok mutlu etti. Zonguldak basını, Ereğli basını için nasıl bir lokomotif ise sevgili üstad da bizim için önemli bir rehberdir. Kendisinin her düşüncesi ve önerisi bizler için bulunmaz bir nimettir. Bundan sonra da onurlu mesleğimizi böyle kadim dostluklar içinde ve Atilla Öksüz gibi başarılı meslektaşlarımızla omuz omuza yürütmek bizim için kıvanç vesilesidir."