DEVE Mİ, EŞEK Mİ?

26 Eylül 2017 Salı 12:43

DEVE Mİ, EŞEK Mİ?

Karadeniz Ereğli Belediyesi'nin,
İlk kez Kaneriağzı'ndaki çevre düzenleme çalışmalarında ortaya çıkardığı,
Ve edinilen bilgilere göre de, yakın zaman içinde belediyenin hizmet binası önündeki düzenleme çalışmalarında da kullanılacağı belirtilen, kaldırım kenarlarındaki delikli taşlar merak uyandırdı.

Vatandaşın aklına gelen sorular,
Birbirini kovalıyor.
En güzel soru da şu:
"Bu delikli taşlara deve mi bağlayacağız, eşek mi?"

Yorumlar
  • yalçın
    26 Eylül 2017 Salı 17:07

    park eden araçlar bağlanacak para ödemeden kaçmasınlar diye.

  • SEYFİ SUSKUN...
    26 Eylül 2017 Salı 12:48

    keh.. keh.. keh...bir şey bağlamazasak olmaz mı? benim bildiğimi kadarı ile fen işleri müdürlüğü doğrudaan doktor hüseyin amcaya bağlı.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz