BU HABERİN SADECE FOTOĞRAFI ANLATIYOR

18 Eylül 2017 Pazartesi 22:20

BU HABERİN SADECE FOTOĞRAFI ANLATIYOR

Fazla cümleye ve yoruma gerek duymuyoruz. Günlerden Pazartesi... Yer Ereğli ilçe merkezi... Trafik yoğun... Meydanlar kalabalık... İşgüzarlar yine iş başında. Peki trafik polisi?

Yorumlar
  • camcı
    26 Eylül 2017 Salı 17:10

    ne cezası yedikleri küfür okyanusa köprü oldu.

  • Şenol Alçın
    18 Eylül 2017 Pazartesi 23:01

    Trafikler bunlara mutlaka müdahale etmeli basacaklar cezayı..bu kadar sorumsuz olunmaz ayıptır..bunların yüzünden dolmuşlar yol ortasında durup yolcu indirmek zorunda kalıyorlar..Tek çözüm CEZA!!!!!

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz