BELEDİYESPOR YÖNETİMİ, TETİKER'İ ZİYARET ETTİ

23 Eylül 2017 Cumartesi 01:15

BELEDİYESPOR YÖNETİMİ, TETİKER'İ ZİYARET ETTİ

Kdz.Ereğli Belediye ve Kdz.Ereğli Belediye Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Uysal, Kdz.Ereğli Belediye Spor Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker’i ziyaret etti.

TSO'dan, ziyarete ilişkin yapılan açıklama şöyle:


Aynı zamanda Kdz.Ereğli Belediyespor Kulübü’nde As Başkanlık görevinde bulunan Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Sertan Yalçın, Kdz.Ereğli Belediyespor 2. Başkanı Halil Bozkuş, As Başkan Hasan Pınarcık ve Kulüp Genel Kaptanı Şafak Erel’in yer aldığı ziyarette Ereğli TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Çivici , Abdulkadir Çınar ve Genel Sekreter Gündüz ACAR da yer aldı.


Uysal ve beraberindekiler Başkan Tetiker’e, Ereğli Belediye spor flaması hediye ederken, Tetiker ve oda yönetimini, Pazar günü Beyçayırı Stadı’nda Devrek Belediye spor ile oynanacak karşılaşmaya davet etti.

Başkan Tetiker’de “Her zaman Kdz. Ereğli Belediyespor’un yanındayız. Yeni sezonda gerek BAL'da gerekse tüm branşlarda kulübümüze başarılar diliyorum.”, dedi."

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz