BAYRAM GÜRKAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANIYOR

14 Temmuz 2021 Çarşamba 12:46

BAYRAM GÜRKAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi'nin eski Zonguldak İl Örgütü yöneticilerinden ve eski Karadeniz Ereğli ilçe başkanlarından Bayram Gürkan 14 Temmuz günü ebedî yolculuğuna uğurlanıyor.

1973-80 yılları arasında iki dönem Karadeniz Ereğli Belediye Meclis Üyeliği görevini de ifa eden merhum Gürkan, uzun süredir amansız bir hastalıkla mücadele ediyordu. 13 Temmuz Salı günü hayatını kaybeden Bayram Gürkan, öğle namazına müteakip Bozhane Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Gürkan için gönül ve hizmet verdiği partisinin Karadeniz Ereğli İlçe Örgütü önünde bir tören düzenlendi. Törene CHP Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat ve Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'in yanı sıra Ereğli ve Alaplı ilçe örgütlerinin yöneticileri, Karadeniz Ereğli Belediyesi Başkan Yardımcıları Haluk Okur ve Mehmet Tayyar Mendeş, partili belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı. Törende Bayram Gürkan ile ilgili duygu ve düşünceleri CHP Karadeniz Ereğli İlçe Örgütü Saymanı Muhittin Dikmen yaptı.